Ви не встигаєте за ритмом життя?

Ви втомилися їздити на громадському транспорті? Ви хочете бути успішним і самодостатнім? Шукаєте найкраще поєднання ціни та якості послуг? До Ваших послуг надійна автошкола європейського рівня «ГАЛИЧ ДРАЙВ».

Водійські права – Ваша перевага!

Можемо Вас запевнити, що водійські права – стануть вашою перевагою, а значить, і запорукою для кар’єрного зростання. Отримати водійське посвідчення – це немов отримати чергові бали в особистих досягненнях, які суттєво полегшують життя. Адже коли ми підвищуємо рівень своїх знань, досягаємо поставленої мети, ми тим самим підвищуємо і рівень свого життя. Головне – ставити реальні цілі, бути наполегливим у їх досягненні.

Автошкола "ГАЛИЧ ДРАЙВ" ставить перед собою цілком реальне завдання – підготувати такого водія, який зможе впевнено, надійно і безпечно керувати автомобілем, без ризику, як для себе, так і для інших учасників дорожнього руху. Будьте впевнені в тому, що колектив автошколи "ГАЛИЧ ДРАЙВ" направляє свій потенціал, досвід і знання на виконання поставленого завдання.

У нашій автошколі висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом роботи допоможуть Вам оволодіти знаннями. Процес навчання проходить в затишному, сучасному, добре обладнаному класі, і передбачає не просте заучування або читання лекцій, ми перетворюємо свої заняття в цікавий процес, що сприяє кращому засвоєнню матеріалу.

Водій народжується на дорозі!

Ми керуємося принципом «водій народжується на дорозі», тому водінню у нас навчають тільки досвідчені інструктори, які знаходять індивідуальний підхід до кожного, ввічливо, терпляче пояснюють помилки і завжди приходять на допомогу своїм учням.

Навчаючись у нас, Ви в короткі терміни зможете осягнути не тільки правила дорожнього руху, але й головні аспекти взаємин водіїв на дорозі, основи безпеки дорожнього руху та повний курс водіння автомобіля.

У процесі навчання, фахівці нашої автошколи уважно відстежують зауваження наших учнів та їх помилки, що дозволяє вчасно вносити коригування і формувати взаєморозуміння між учнями і викладачем.

LEAVE A COMMENT

You comment will be published within 24 hours.

1 COMMENT

  • Павло
    01.03.2017, 17:34 REPLY

    Чи є набір на курси?

Розробка сайтів Львів